Aktualności

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę Collegium Pharmaceuticum

Budowa Collegium Pharmaceuticum przez 70 lat pozostawała tylko ideą. Ale idea staje się właśnie rzeczywistością ponieważ 1 października odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Collegium, a jak zapowiadał przedstawiciel wykonawcy - firmy Alstal na wiosnę przyszłego roku na pierwszym budynku zawiśnie tradycyjna wiecha.

Uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego

Rektor, Senat i Władze Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Collegium Pharmaceuticum.

Rozpoczęliśmy budowę!!!

Po zakończonym z sukcesem procesie wyboru Generalnego Wykonawcy inwestycji, rozpoczęliśmy długo oczekiwaną realizację prac budowlanych.

Generalny wykonawca wybrany!

Zakończyliśmy wybór generalnego wykonawcy odpowiedzialnego za budowę Collegium Pharmaceuticum. W wyniku przeprowadzonego postępowania przetargowego wygrała Firma ALSTAL. W dniu 23 lipca br. JM Rektor prof. Andrzej Tykarski podpisał umowę na realizację inwestycji. To kolejny krok zbliżający nas do utworzenia nowej siedziby dla jednostek Wydziału Farmaceutycznego.

Archiwum

Kategorie