Aktualności

Międzynarodowa Konferencja "NEW TRENDS in Polish and global pharmacy: Science, business, and modern education"

Zapraszamy Państwa do udziału w Międzynarodowej Konferencji „NEW TRENDS in Polish and global pharmacy: Science, business, and modern education”, która odbędzie się w dniach 29-30 września 2022 r. w Centrum Kongresowo-Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Piknik farmaceutyczny 2022

Szanowni Państwo, Drodzy Pracownicy! Serdecznie zapraszamy pracowników naszej Uczelni na spotkanie integracyjne - PIKNIK FARMACEUTYCZNY 2022. Piknik odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-14:00, w Ogrodzie Roślin Leczniczych i Kosmetycznych...

Collegium Pharmaceuticum II z generalnym wykonawcą

Zakończyliśmy wybór generalnego wykonawcy odpowiedzialnego za budowę budynku dydaktycznego II Collegium Pharmaceuticum. W grudniu 2021 r. oddaliśmy do użytku główną część Collegium Pharmaceuticum - Centrum Innowacyjnej Technologii Farmaceutycznej oraz budynek dydaktyczny nr I.

Centrum Innowacyjnej Technologii Farmaceutycznej (CITF)

Z dniem 1 lutego 2022 r. oficjalnie rozpoczęło działalność Centrum Innowacyjnej Technologii Farmaceutycznej. To kolejny krok w realizacji strategii współpracy badawczo-rozwojowej z przemysłem farmaceutycznym.