Tradycyjna "wiecha" nad Collegium Pharmaceuticum

Budowa Collegium Pharmaceuticum osiągnęła właśnie etap stanu surowego zamkniętego. Z tej okazji 22 września 2020 roku zawieszono na budynku tradycyjną "wiechę".

Wmurowano akt erekcyjny pod budowę Collegium Pharmaceuticum

Budowa Collegium Pharmaceuticum przez 70 lat pozostawała tylko ideą. Ale idea staje się właśnie rzeczywistością ponieważ 1 października odbyła się uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Collegium, a jak zapowiadał przedstawiciel wykonawcy - firmy Alstal na wiosnę przyszłego roku na pierwszym budynku zawiśnie tradycyjna wiecha.

Uroczyste wmurowanie aktu erekcyjnego

Rektor, Senat i Władze Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu zapraszają na uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego pod budowę Collegium Pharmaceuticum.

Rozpoczęliśmy budowę!!!

Po zakończonym z sukcesem procesie wyboru Generalnego Wykonawcy inwestycji, rozpoczęliśmy długo oczekiwaną realizację prac budowlanych.