Piknik farmaceutyczny 2022

Szanowni Państwo,
Drodzy Pracownicy!

Serdecznie zapraszamy pracowników naszej Uczelni na spotkanie integracyjne - PIKNIK FARMACEUTYCZNY 2022.

Piknik odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2022 r. (sobota) w godz. 10:00-14:00, w Ogrodzie Roślin Leczniczych i Kosmetycznych przy naszym nowym Collegium Pharmaceuticum (ul. Rokietnicka 3, Poznań).

Zapewniamy moc atrakcji - w załączeniu program spotkania. Będzie to także okazja do zwiedzenia Collegium Pharmaceuticum.

Nie zapominamy o naszych przyjaciołach na Ukrainie. Podczas sobotniego spotkania zapraszamy na zbiórkę koleżeńską dla partnerskiej jednostki z Ukrainy Danylo Halytsky Lviv National Medical University. Zbiórka będzie miała charakter pieniężny i rzeczowy. Przedmioty pierwszej potrzeby to artykuły higieniczne, opatrunkowe, środki pielęgnacyjne o długim terminie przydatności.

Prof. dr hab. Anna Jelińska
Dziekan Wydziału Farmaceutycznego